Ayder Yaylası Nerede - Haritası Haritadaki Yeri

Ayder Yaylası tatil yöresini harita üzerinde görmenizi sağlayan, konaklayacağınız otelin tarihi eserlere ve mekânlara olan mesafesini gösteren Ayder Yaylası tanıtım sayfası.
 
 
Gezgin Yorumları
 
Fahri böyle olduğunu bilmiyordum çok şaşırdım. Senin anlattığına göre iyi bir yer olmamalı. Senin dediğin gibi böyle yerler olmamalı!
ezgiköyüstü l 13 Kasım 2014, Perşembe 17:26 l  
 
Her ne kadar slogan olarak "Ayder'deki eviniz" ibaresini kullanmış iseler de kötü bir yer. Sizi misafir olarak değil yolunacak kaz olarak görüyorlar. Kahvaltı demelerine bakmayın, kahvaltı falan vermiyorlar. Standart çay ve peynir, o gün şanslı iseniz zeytin de alabilirsiniz. Gürültüden gece uyuyamazsınız. Uykusuzluğa dayanamayıp sabah 3-4 gibi uyuyakaldıysanız 6-7 gibi de yine gürültü ile uyanıyorsunuz. Bizzat otel sahibinden "müşterinin önemli olan parasını almak olduğu kim para verirse ona yer vereceğim" dediğine tanık oldum. Rezervasyon yaptıranlar nasıl olsa rezervasyon yaptırdım diye gitmesin. Açıkta kalabilir. Ayder'de kalınabilecek son yer, kabus yaşamak istiyorsanız, gün boyu oteldeki rezilliğin stresini yaşamak istiyorsanız iyi bir tercih. Mümkün olsa da bu tür işletmeler tümden kapatılsa… Beğendiğini belirten yorumların da otel işletmecisi tarafından yazıldığını biliyorum. Temizlik mi? otele yabancı olan bir durum. Mübalağa etmiyorum tam 1 m2'lik bir alanda wc, banyo ve lavabo, odalar kibrit kutusu kadar nefes alamıyorsunuz. Anlayacağınız gerçekten kötü bir yer. Hatta orada kalmamak için üste para verin. Beğenen yorumlar da işletmeci tarafından yazılmaktadır.
fahri açıkgöz l 25 Ağustos 2014, Pazartesi 12:05 l  
 
Zafran Otel Ayder Yayalası'nda kaldık. İşletmecileri gelenlere kaba davranıyorlardı.
c demireren l 11 Aralık 2013, Çarsamba 20:29 l  
 
 
Peki Ayder Yaylası hakkında sen neler düşünüyorsun?

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Uzun sahili, yemyeşil doğası ile popüler tatil merkezi Karasu'da keyifli konaklama için Karasu Otelleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kefken gezinizde konaklayacağınız şirin bir pansiyon için Kefken Pansiyonları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Karasu'da ekonomik, güzel bir tatil için Karasu Pansiyonları sayfasını inceleyin.

Seyahat Tüyoları