Ayder Yaylası Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Ayder Yaylası tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Ayder Yaylası ulaşımı hakkında bilgi veren, Ayder Yaylası yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Ayder Yaylası tanıtım sayfası.
 
 
Kendi aracınızla, otobüsle veya Trabzon'a kadar uçakla gelip oradan otobüs, minibüs ve taksilerle ulaşabilirsiniz Ayder Yaylası'na. Ayder Yaylası'na Rize'den yaz-kış düzenli olarak servis yapan araçlarla ulaşabilirsiniz.
  • Trabzon Ayder Yaylası arası yaklaşık 165 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika kadar sürmektedir.
  • İstanbul Ayder Yaylası arası yaklaşık 1220 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 16 saat 30 dakika kadar sürmektedir.
  • Samsun Ayder Yaylası arası yaklaşık 480 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 7 saat kadar sürmektedir.
  • Ankara Ayder Yaylası arası yaklaşık 895 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 12 saat 30 dakika kadar sürmektedir.
  • Erzurum Ayder Yaylası arası yaklaşık 215 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika kadar sürmektedir.
  • Bursa Ayder Yaylası arası yaklaşık 1230 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 16 saat 30 dakika kadar sürmektedir.
  • Diyarbakır Ayder Yaylası arası yaklaşık 540 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika kadar sürmektedir.
  • Adana Ayder Yaylası arası yaklaşık 1060 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 16 saat 15 dakika kadar sürmektedir.
  • İzmir Ayder Yaylası arası yaklaşık 1490 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 20 saat 40 dakika kadar sürmektedir.
  • Konya Ayder Yaylası arası yaklaşık 1045 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 16 saat 30 dakika kadar sürmektedir.
Ayder Yaylası tatilinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Ayder Yaylası için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.

Ayder Yaylasına Uçakla Ulaşım   |  Ayder Yaylasına Otobüsle Ulaşım   |  
 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Ayder Yaylası
 
Gezgin Yorumları
 
Tortum Yusufeli yolu üzerinden Ayder'e gitmek konusunda yol hakkında bilgisi olan var mı?
Aykut Yıldız l 3 Haziran 2014, Salı 10:07 l  
 
Tortum yolu mu, İspir yolu mu hangi yol daha iyi acaba?
yasar kabakus l 11 Mayıs 2014, Pazar 00:54 l  
 
Ben de Ayder Yaylası'na gideceğim ama hangi tarihlerde gitsem diye düşünüyorum, Eylül ayında iyi olur mu acaba?
ERHAN YAĞMUR l 19 Temmuz 2013, Cuma 11:27 l  
 
 
Peki Ayder Yaylası hakkında sen neler düşünüyorsun?

 

Ayder Yaylası Ulaşım - Yol Tarifi

Siz de Ayder Yaylası için bir öneri ekleyin
Ayder Yaylasına Otobüsle Ulaşım
Ayder Yaylasına Otobüsle Ulaşım
Ayder Yaylası'na otobüsle ulaşım için Metro Turizm ve Ulusoy Turizm'in Rize'ye yapılan seferlerini kullanabilirsiniz. Rize'den Çamlıhemşin ve Ayder Yaylası'na servisler vardır. Rize-Ayder Yaylası arası mesafe 88 Km.'dir. [Yazının Devamı]

Ordinaryus Tatilyus - 27 Aralık 2010, Pazartesi - Yorum Sayısı : 0
Ayder Yaylasına Uçakla Ulaşım
Ayder Yaylasına Uçakla Ulaşım
En uygun fiyata Ayder Yaylası Uçak Bileti için tıklayınız. Kaplıcası, vahşi doğası, kışın heliski yapmaya elverişli pistleri, içinden gürül gürül akan deresi ile ziyareti kesinlikle hakeden Ayder Yaylası'na havayolu ile [Yazının Devamı]

Ordinaryus Tatilyus - 27 Aralık 2010, Pazartesi - Yorum Sayısı : 0

Gezgin - 17 Ekim 2009, Cumartesi - Yorum Sayısı : 0

Gezgin - 15 Ekim 2009, Perşembe - Yorum Sayısı : 0
 
 
En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Ayder Yaylası'nda ahşap küçük pansiyonlar için Ayder Yaylası Pansiyonları sayfasına bir göz atın.

Kefken'i yılın her dönemi ziyaret edebilirsiniz. Kefken gezinizde konaklayabileceğiniz işletmeler için Kefken Otelleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

Karasu'da ekonomik, güzel bir tatil için Karasu Pansiyonları sayfasını inceleyin.

Seyahat Tüyoları